Budowa stawów kąpielowych

Stawy kąpielowe budowa od A do Z

Spółka Systemy Ogrodowe, to również budowa stawów kąpielowych na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksową budowę obejmującą projekt i profesjonalne przygotowanie naturalnego stawu kąpielowego. Zapewniamy konkurencyjne ceny i szybkie czasy realizacji form naturalnych zbiorników wodnych tzw. biobasen. Tym samym zachęcamy do kontaktu osoby prywatne i firmy z miast Lublin, Warszawa i pobliskiej okolicy tych miejscowości, chcące odmienić swój ogród i postawić na w pełni ekologiczne ogrodowe zbiorniki wodne.

Kontakt

budowa stawów kąpielowych

Stawy kąpielowe zdobywają szturmem niemal całą Europę. To nowoczesna, ekologiczna i bardzo atrakcyjna forma zagospodarowania przestrzeni zielonej wokół domu, dzięki której masz szansę na wypoczynek i odprężenie nad wodą we własnym ogrodzie.  Stawy kąpielowe, tzw. biobaseny to naturalnie filtrowane zbiorniki wodne w różnych rozmiarach. Biobasen jest izolowany od wody gruntowej, a wysoka jakość i czystość wody utrzymywana jest w nim bez użycia środków dezynfekujących.  Stawy ogrodowe, są świetną formą spędzania wolnego czasu. W dobie pandemii i ciągłych ograniczeń - pozostają nieocenioną formą relaksu i rozrywki dla całej rodziny.

Wykonujemy projekty i realizacje stawów i oczek wodnych. Budowa stawów kąpielowych z naszą firmą, to profesjonalizm na najwyższym poziomie. Zachęcamy do współpracy osoby prywatne i firmy z rejonów woj. lubelskiego i mazowieckiego. W przypadku części zleceń jesteśmy w stanie również podjąć współpracę z inwestorami z innych regionów kraju. Zapraszamy do kontaktu i rozmowy na temat organizacji terenów zielonych. Przedstawimy założenia i wstępną wycenę budowy stawu.